Odyssey ODX-AGM31M (31M-PC2150ST) Extreme Series akkumulátor - 100Ah, 2150A
Cikkszám:
1000289_2
Márka:
Odyssey
Ingyen szállítjuk
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Méretek:
Hossz: 330 mm
Szélesség: 173 mm
Magasság (terminálokkal): 239 mm
Magasság (ház): 218 mm
Súly: 35.3 kg
Specifikáció:
Feszültség: 12 V
Phca (indítási teljesítmény 5 sec): 2150A
Cca (Sae) teljesítmény 18°C / 30sec : 1150A
Hca: 1545 A
Mca: 1370 A
20Hr Névleges kapacitás: (Ah) 100
10Hr Névleges kapacitás: (Ah) 92
Tartalék kapacitás: 205 min
Csatlakozó: M
Nyomaték specifikáció: in-lbs (Nm max)200 (22.6)/100 (11.3) csak tőcsavar
Belső ellenállás 2.2 MOhm
Rövidzárlati áram: 5000A
Raktárkészletek
Központi raktár
0 db
Kiszállítás 1-3 munkanap
Külső raktár
0 db
Kiszállítás 5-10 munkanap
Adatok
Akkumulátor Kapacitás (Ah):
100 (Ah)
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!