WKE153M719
Márka:
Wiseco
Kupola térfogat:
0.9 cc
Furat – tényleges:
71.90 mm
Furat – túlméretes:
Std. mm
Tényleges kompresszióviszony:
10.5:1
Kompressziós magasság:
27.36 mm
Gyűrűkészlet tartalmazva:
7200XX-AL
További információ:
A,R,Z
Tömítési hézag (fedél sík és dugattyú teteje között):
0.39- mm
Dugattyú csapszeg átmérő:
20.00 mm
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Additional Info: A,R,Z
Bore - Actual: 71.90 mm
Bore - Oversize: Std. mm
Compression Height: 27.36 mm
Compression Ratio - Actual: 10.5:1
Deck Clearance: 0.39- mm
Dome Volume: 0.9 cc
Piston Pin Diameter: 20.00 mm
Ring Set Included: 7200XX-AL
Weight - Nominal: 203 g
Raktárkészletek
Központi raktár
0 db
Kiszállítás 1-3 munkanap
Külső raktár
0 db
Kiszállítás 5-10 munkanap
Adatok
Beszállító cikkszám:
WKE153M719
Tömeg:
200 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Wiseco Piston kit Ford 1.0L 12V Ecoboost(10.5:1)(B7DA)