Odyssey SAE átalakító kit PC545/680/925/1200/1700 - 3217-0006
Cikkszám:
Odyssey-3217-0006-SAE-kit
Márka:
Odyssey
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Méretek:
Hossz: 182 mm
Szélesség: 76 mm
Magasság (terminálokkal): 162 mm
Magasság (ház): 168 mm
Súly: 7.0kg
Specifikáció:
Feszültség: 12 V
Phca (indítási teljesítmény 5 sec): 520A
Cca (Sae) teljesítmény 18°C / 30sec : 170A
Hca: 350 A
Mca: 280 A
20Hr Névleges kapacitás: (Ah) 16
10Hr Névleges kapacitás: (Ah) 16
Tartalék kapacitás: 24 min
Csatlakozó: M6
Nyomaték specifikáció: in-lbs (Nm max) 50 (5.6)
Belső ellenállás 7 MOhm
Rövidzárlati áram: 1800A