WK678M865AP
Márka:
Wiseco
Kupola térfogat:
0.8 cc
Anyagtípus:
2618
Furat – tényleges:
86.50 mm
Furat – túlméretes:
0.50 mm
Származási ország:
USA
Löket:
86.00 mm
Tényleges kompresszióviszony:
10.6:1
Bevonat:
Armor Plating
Kompressziós magasság:
34.00 mm
Gyűrűkészlet tartalmazva:
8650XX
Tömítési hézag (fedél sík és dugattyú teteje között):
0 mm
Dugattyú csapszeg átmérő:
22.00 mm
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Bore - Actual: 86.50 mm
Bore - Oversize: 0.50 mm
Coating: Armor Plating
Compression Height: 34.00 mm
Compression Ratio - Actual: 10.6:1
Country of Origin: USA
Deck Clearance: 0 mm
Dome Volume: 0.8 cc
GTIN: 00193564090560
Material Type: 2618
Piston Pin Diameter: 22.00 mm
Ring Set Included: 8650XX
Stroke: 86.00 mm
Weight - Nominal: - g
Raktárkészletek
Központi raktár
0 db
Kiszállítás 1-3 munkanap
Külső raktár
3 db
Kiszállítás 5-10 munkanap
Adatok
EAN:
Beszállító cikkszám:
WK678M865AP
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
TOYOTA Supra 2JZGTE 3.0L 24V 6cyl (0.8cc) '93-98 (10.6:1)