WC5756-092
Márka:
Cometic
Vastagság:
2.34 mm
Anyagtípus:
MLS
Furat – tényleges:
83.00 mm
Származási ország:
USA
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Bore - Actual: 83.00 mm
Country of Origin: USA
GTIN: 00191070139322
Material Type: MLS
Thickness: 2.34 mm
Raktárkészletek
Központi raktár
0 db
Kiszállítás 1-3 munkanap
Külső raktár
0 db
Kiszállítás 5-10 munkanap
Adatok
EAN:
Beszállító cikkszám:
WC5756-092
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Cometic head gasket Ford 1.6l+1.8l CVH 83.00mm MLS 092"