W4666M05450
Márka:
Wiseco
Furat – tényleges:
54.50 mm
Furat – túlméretes:
1.50
Furat – szabványos:
53.00 mm
Származási ország:
USA
Hengerűrtartalom:
102 cc
Löket:
45.00 mm
Tényleges kompresszióviszony:
9.4:1
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Bore - Actual: 54.50 mm
Bore - Oversize: 1.50
Bore - Standard: 53.00 mm
Compression Ratio - Actual: 9.4:1
Country of Origin: USA
Displacement: 102 cc
GTIN: 00193564140081
Stroke: 45.00 mm