W40062M06400
Márka:
Wiseco
Hengerek száma:
2
Szoknya bevonat:
ArmorGlide
Furat – tényleges:
64.00 mm
Furat – túlméretes:
2.00 mm
Furat – szabványos:
62.00 mm
Származási ország:
USA
Hengerűrtartalom:
265.2 cc
Löket:
41.20 mm
Tényleges kompresszióviszony:
12.5:1
Dóm bevonat:
None
Felületkezelés:
None
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Bore - Actual: 64.00 mm
Bore - Oversize: 2.00 mm
Bore - Standard: 62.00 mm
Compression Ratio - Actual: 12.5:1
Country of Origin: USA
Cylinders: 2
Displacement: 265.2 cc
Dome Coating: None
GTIN: 00193564142269
Skirt Coating: ArmorGlide
Stroke: 41.20 mm