PAC-R655-16
Márka:
PAC
Outside Diameter Step 1:
0.920 in
Outside Diameter Step 2:
0.650 in
Outside Diameter Step 3:
N/A in
Lock Angle:
LS 7 Degree
Típus:
Dual Spring 600 Series Retainer
Külső átmérő:
1.225 in
Anyagtípus:
Tool Steel
További információ:
Fits PAC-1222 and 1236
Ingyen szállítjuk
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Additional Info: Fits PAC-1222 and 1236
GTIN: 00193564540096
Lock Angle: LS 7 Degree
Material Type: Tool Steel
Outside Diameter: 1.225 in
Outside Diameter Step 1: 0.920 in
Outside Diameter Step 2: 0.650 in