ARP Ford 2.5L 20V(Huba) '05 & up MSK-ARP2000
Cikkszám:
ARP-251-5801
Márka:
ARP
Package Width:
102,00 mm
Package Height:
216,00 mm
Package Length:
64,00 mm
Package Weight:
1678.00 g
Anyagtípus:
8740 Chrome Moly
Származási ország:
USA
Rendelhető
Kedvezményeket keres?
Részletek
Country of Origin: USA
GTIN: 00672036045159
Material Type: 8740 Chrome Moly
Package Height: 216,00 mm
Package Length: 64,00 mm
Package Weight: 1678.00 g
Package Width: 102,00 mm
Raktárkészletek
Központi raktár
0 db
Kiszállítás 1-3 munkanap
Külső raktár
3 db
Kiszállítás 5-10 munkanap
Adatok
EAN:
Beszállító cikkszám:
ARP-251-5801
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!